Protimex CS spol. s r.o.  |  datum: 22.06.2024CZ

EKOTOALETY SEPARETT - NOVÝ WEB

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI: Zde naleznete odkaz na náš nový web SEPARETT-CZ! Přijďte se k nám podívat. 

PROTIMEX CS spol. s r.o. (separett-cz.cz) 

 

Spojení praktičnosti, dokonalé funkčnosti, ale i minimalizace dopadu na životní prostředí, to vše je cílem výrobce ekologických toalet Separett, jejichž výhradním dovozcem pro ČR i SR se firma Protimex CS, s.r.o. stala v roce 2008.


Již více než 30 let se Separett snaží maximálně vyhovět požadavkům na pohodlí, komfort užívání a funkčnost ekologických toalet, nemluvě o přínosu pro životní prostředí.


Ekologické toalety jsou mimořádně vhodné pro chataře a chalupáře, pro místa, kde není kanalizace, není technicky možné vybudovat septik nebo čističku, atd. 


Instalace toalety je velmi jednoduchá, není třeba přívod vody, ani elektřiny, není třeba budovat nákladný septik ani čističku odpadních vod.


Jak vlastně separační toalety fungují?  Podobně jako u mnoha převratných vynálezů, podstata je velmi jednoduchá. Provedení toalet je konstruováno tak,že dochází k oddělení tuhého a tekutého odpadu.


Tekutý odpad lze následně použít jako hnojivo, tuhý lze kompostovat. Velikou výhodou je, že z toalety není cítit zápach, neboť zde nedochází k procesu rozkladu. Odsátí veškerého zápachu a vlhkosti zajišťuje vestavěný nízkoenergetický ventilátor. Zároveň se významně sníží skladovací kapacita v toaletě, neboť moč, která tvoří 85% z celkového množství odpadu je odvedena pryč. Tuhý odpad se udržuje ve vyměnitelném zásobníku uvnitř toalety.


Ke zvýšení komfortu užívání dodává výrobce i kompostovatelné či odpadní pytle do zásobníku, bio–tablety k čištění toalety atd.


Kromě vysoce komfortních toalet dodáváme na trh i separační vestavby pro suchá WC, separační toalety v jednodušším provedení, pilinové toalety, campingové soupravy a rozsáhlý sortiment příslušenství.

 

ZPĚT NA PŘEHLED01.01.2023 09:38